Zkraťte si cestu k osobním údajům

SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ

Mnoho lidí stále neví, že na základě zákona o GDPR mají právo na informace o svých závazcích, aktuální finanční situaci a záznamech z historie, které o nich shromažďují bankovní i nebankovní instituce a jak o ně požádat. Jsme tu proto, abychom vám pomohli s papírováním a vyplněním potřebných formulářů. Cesta k získání výpisu z registrů SOLUS, BRKI a NRKI je s námi jednoduchá a trvá jen pár minut.  Výpisy vám budou doručeny domů bezpečně poštou během několika pracovních dní.

OBJEDNAT VÝPIS NYNÍ

OCHRANA DAT

Ochrana osobních dat znamená také mít přehled o svých vlastních údajích. Kontrolujte pravidelně jejich správnost! Může se stát, že údaje, které o vás bankovní i nebankovní instituce shromáždily jsou nesprávné, zastaralé nebo neúplné. To může znamenat komplikace například při žádosti o hypotéku nebo spotřebitelský úvěr. Nezapomeňte, že registry obsahují nejen negativní, ale také pozitivní záznamy o vaší historii – můžete tak prověřit vaši bonitu.

OBJEDNAT VÝPIS NYNÍ

PORADENSKÁ ODBORNOST

Naším  cílem je pomoci vám k získání informací, na které máte právo. Nečekejte, až vám banka nebo úvěrová společnost při žádosti o půjčku sdělí špatné zprávy. Pravidelnou kontrolou dat chráníte sami sebe a v případě, že registry obsahují nesprávné údaje, můžete požádat o jejich opravu nebo vymazání. Kontrola osobních dat je důležitá nejen pro vlastní informovanost, ale pomáhá také k větší transparentnosti institucí vůči klientům. 

OBJEDNAT VÝPIS NYNÍ

O nás

 

Společnost NLTS Global Analytics s.r.o. byla založena a sídlí v Plzni. Naším cílem je zpřístupnit občanům osobní informace, které o nich shromažďují banky, úvěrové společnosti, obchodní společnosti, poskytovatelé telekomunikací a další instituce. Tyto informace jsou dále ukládány v bankovních a nebankovních registrech (SOLUS, BRKI, NRKI a další), ve kterých zůstávají několik let. Může se stát, že uvedené údaje jsou chybné, nepřesné či neúplné a to může občana poškodit.  Každý občan má podle Zákona o ochraně osobních údajů právo na přístup k těmto informacím a také má právo požádat o jejich korekci. Naše společnost je zde proto, aby vám usnadnila cestu k jejich získání. 

Jinými slovy – všude tam, kde o vás bankovní a nebankovní instituce shromažďují informace jsme my a na základě nařízení o GDPR donutíme zmíněné instituce, aby vydaly informace těm, kterým patří.

 

Prověřte svou finanční situaci!

Přístup k Vašim osobním údajům
nebyl nikdy jednodušší!